Od lat nurt skandynawski jest jednym z najczęściej wykorzystywanych motywów w projektowaniu oraz dekorowaniu mieszkań i domów. Wielu z nas uwielbia prostotę i funkcjonalność stylu, który zachowuje przy tym swój unikatowy klimat. Wnętrza utrzymane w duchu skandynawskim są jasne i pełne światła, gdyż dominującymi kolorami wykorzystywanymi w wykończeniach i niektórych dodatkach są biel, beż i szarość.Stosowanie takich kolorów ma ogromne znaczenie, gdyż dzięki temu, dane pomieszczenie może stać się tłem np. dla dekoracji. Trzeba przyznać, że wykorzystanie stonowanej kolorystyki (kolor ścian, podłóg, płytek) pozwala z kolei na wykorzystywanie koloru w dodatkach, takich jak kanapy, lampy, poduszki, komody, fotele, rośliny. Bardzo ważne w tworzeniu stylu skandynawskiego w pomieszczeniu są również odpowiednie meble. Umage to duńska marka, która doskonale wie, jak łączyć prostotę oraz nowoczesny, skandynawski design.

Wyjątkowa duńska marka- Umage

Komoda UmageDuńska marka Umage jest kwintesencją stylu skandynawskiego. Została założona w 2007 roku i do 2018 roku funkcjonowała pod nazwą VITA Copenhagen. Jednak, idąc z duchem czasu i wraz ze stale powiększającym się portfolio, marka postanowiła zmienić nazwę na Umage. Słowo to, według twórców marki oznacza stały rozwój i ciągłe podejmowanie wyzwań. Ponadto, twórcy Umage wierzą w to, że ludzie, którzy tworzą ich markę, podejmując wyzwania, zmieniają świat na lepszy. Meble Umage to połączenie innowacyjności z wydajnością produkcji, co w efekcie skutkuje wyróżniającym się na tle innych mebli wzornictwem i przystępną ceną. Te założenia budują główną wartość marki, która stawia na ponadczasowe projekty, dostępne dla wszystkich ludzi na świecie.

Co można znaleźć o ofercie marki Umage?

Lampa Umage szara

Jeśli szukasz lampy, sofy, komody, półki, fotela czy stolika, który będzie charakteryzował się nowoczesnym designem, ciekawą formą i kolorem odpowiednim dla stylu skandynawskiego, to na pewno znajdziesz swój wymarzony mebel w portfolio marki Umage. Trzeba przyznać, iż w swojej ofercie posiada ona wiele unikatowych modeli mebli, ze szczególnym uwzględnieniem lamp.

W ofercie Umage znaleźć można zarówno projekty charakteryzujące się prostotą oraz takie które można uznać za ekstrawaganckie (zarówno w formie jak i kolorze). Jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie projektów marki, jest lampa o nazwie EOS. Jej trzon tworzy papierowy rdzeń, do którego ręcznie przypięte są autentyczne, ptasie pióra. W zależności od modelu, pióra są farbowane na odpowiedni kolor (beżowy, szary, biały).Dla osób, które chcą dodać element kolorystyczny (różowy, niebieski, zielony, złoty czy miedziany) do swojego wnętrza, stworzone zostały lampy o nazwach CARMINA i ALUVIA. Lampy te charakteryzują się falującymi, przenikającymi się płatkami, które tworzą dynamiczny efekt. Meble Umage to nie tylko oświetlenie.Marka słynie m.in. z nieszablonowych komód, które są zaprojektowane tak, aby eksponowały drobiazgi, które się w nim znajdują.

Kanapa i fotel. Czy proste znaczy gorsze?Meble Umage sofa

Kanapy i fotele marki Umage posiadają prostą formę i stonowaną kolorystykę. Czy jest to ich atut? Zdecydowani tak, gdyż meble te sprawdzą się idealnie w każdej aranżacji, nie tylko skandynawskiej. Dodatkowo, podczas procesu projektowania mebli Umage, specjaliści podążali za zmieniającymi się sposobami użytkowania mebli, dlatego siedząc na ich fotelu czy kanapie, osoba może przyjmować najwygodniejsze dla siebie pozycje.

Meble Umage- zwróć na nie uwagę

Trzeba przyznać, że pomieszczenia, które nawiązują do stylu skandynawskiego mają „to coś”. W tych Szary fotel Umagewnętrzach odnaleźć można spokój i harmonię. Odpowiednio zaprojektowane otoczenie wpływa pozytywnie na różne aspekty naszego życia,w tym na koncentrację, samopoczucie i wydajność. Dlatego osoby, które szukają inspiracji iście skandynawskich powinny zainteresować się meblami marki Umage. Teraz, innowacyjny, duński design może zagościć w mieszkaniu każdej osoby, która chciałaby poczuć ten charakterystyczny klimat i otaczać się wyjątkowymi przedmiotami.

Kategorie: Desigerskie meble

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code