Nowoczesna stolarka otworowa oferuje szereg łatwych i skutecznych rozwiązań. Lekkie solidne płyty warstwowe doskonale sprawdzają w roli wypełnień drzwiowych. Jakie są ich rodzaje, oraz jakie cechy mają poszczególne płyty? Poznaj przykłady rozwiązań oferowanych przez firmę Ostrowski, producenta wysokiej jakości płyt do zabudowy i wypełnień drzwiowych orz okiennych.

Współczesna stolarka otworowa wykorzystuje nowoczesne materiały, które mają dobre parametry izolacyjne, a przy tym są lekkie, wytrzymałe oraz solidne. Firma Ostrowski ma w swojej ofercie płyty warstwowe, które nadają się do stosowania w roli wypełnień drzwiowych. Czym charakteryzują się poszczególne produkty z oferty? Poznaj wybrane płyty warstwowe Otrowski.

Płyty Classic-Therm PSP

PSP są to bardzo lekkie i wytrzymałe płyty warstwowe z rdzeniem z. XPS (polistyren ekstrudowany). Materiał zastosowany w produkcji rdzenia ma znaczący wpływ na niski współczynnik absorpcji wody, jakim charakteryzują się płyty. Są one pokryte specjalnym klejem wspomagającym adhezję.

Płyty drzwiowe Classic-Therm PT-fix

Płyty warstwowe wykonane z termoplastycznego tworzywa, które pochodzi w całości z recyklingu. Ekologiczne i doskonałe do stosowania jako wypełnienia drzwiowe. Lekkie i wytrzymałe, pokryte klejem adhezyjnym.

Płyty Classic-Therm EPS-fix

Płyty drzwiowe z materiału powszechnie znanego jako styropian (EPS). Przystosowane do stosowania na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Doskonale na wypełnienie drzwiowe, proste i ekonomiczne rozwiązanie.

Wypełnienia drzwiowe Classic-Therm PVC

Płyty warstwowe z rdzeniem z polistyrenu ekstrudowanego (XPS). Ich warstwa zewnętrzna to obustronna twarda płyta PCV. Płyty z tej grupy są dostępne w kolorze białym, który odpowiada barwie RAL 9016. Przystosowane do montażu na zewnątrz i we wnętrzach.

Płyty Classic-Therm PVC salamander

Płyty przystosowane do stosowania w roli wypełnień drzwiowych wykonane z PCV z rdzeniem XPS. Wypełnienia w kolorze Salamander, który jest zbliżony do barwy RAL 9003. Do produkcji warstwy zewnętrznej w tych płytach wykorzystano PCV oraz specjalną folię ochronną. Dzięki temu płyty nadają się do użytkowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Classic-Therm® PVC dB 33

Płyty drzwiowe izolacyjne akustyczne z warstwą zewnętrzną z płyty PCV i lekkim rdzeniem, który stanowi ekstrudowany polistyren (XPS). Płyty w kolorze białym zbliżonym do barwy RAL 9016 ze specjalną wkładką, która tłumi dźwięki do 33 dB.

Stolarka otworowa z wykorzystaniem płyt warstwowych zyskuje nowe możliwości. Płyty warstwowe marki Ostrowski do użytku wewnętrznego i zewnętrznego spełniają najwyższe standardy wytrzymałości oraz są wysoce funkcjonalne i cechują się estetyką na doskonalym poziomie.

Kategorie: Projekty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code